Centrum Jeep Śląsk

Blog

Jeep® Compass uświetnia 122. urodziny Juventusu

5 listopad 2019
Zwycięski model dla zwycięskiej drużyny: marka Jeep® wybiera SUV-a Compassa, by świętować 122. urodziny Juventusu, dedykując drużynie Bianconeri po raz pierwszy samochód w limitowanej edycji. Dostępny w sprzedaży w listopadzie, nowy Jeep Compass 122 będzie do nabycia w 122 egzemplarzach, tylko i wyłącznie dla Klientów z Włoch.

Edycja specjalna Night Eagle powraca w nowym Jeepie® Wranglerze

22 październik 2019
Pierwsza limitowana edycja nowego Jeepa Wranglera już dostępna w Salonach Jeepa® na wybranych rynkach europejskich, w tym w Polsce. Wrangler Night Eagle uzupełnia gamę edycji Night Eagle, dostępnej już dla modeli Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee. Dostępna w Salonach Jeepa tylko w konfiguracji 4-drzwiowej w połączeniu z 2,0-litrowym silnikiem benzynowym i 2,2-litrowy silnikiem diesla. Ceny zaczynają się od 246 800 zł.

Ciągła ewolucja marki Jeep®

30 maj 2019
We wspaniałej scenerii jeziora Garda, w pobliżu zamku Lonato, prezentowany jest nowy hybrydowy samochód elektryczny Jeep Renegade Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV). Nowa technologia plug-in hybrid electric (PHEV) podnosi wartość marki Jeep: z jednej strony, zastos...
12345