Centrum Jeep Śląsk

Centrum Jeep Gliwice

Jesteś mieszkańcem Gliwic lub okolic? Chcesz kupić legendarnego Jeepa i szukasz odpowiedniego salonu? Zapraszamy do salonu i serwisu Centrum Jeep Śląsk w Gliwicach! Z centrum Gliwic do naszego salonu dostaniesz się autem w mniej niż 10 min, a na miejscu czeka na Ciebie parking ze sporą ilością miejsc. Wolisz transport publiczny? Nasz salon położony jest zaledwie 200 m od przystanku Gliwice Baza Transportu. Dodatkowo rewelacyjna lokalizacja tuż przy węźle Gliwice-Sośnica sprawia, że można do nas z łatwością dotrzeć z Katowic, Rudy Śląskiej, Żor, czy innych, śląskich miejscowości.

Nowoczesny salon Jeep w Gliwicach

Centrum Jeep Śląsk w Gliwicach to Autoryzowany Serwis i Salon Jeep w Gliwicach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy rewelacyjne oferty zarówno na nowe samochody dostępne od ręki, modele z konfiguratora oraz auta podemonstracyjne. Wśród proponowanych modeli znajdują się najpopularniejsze SUV-y legendarnej marki: Renegade, Compass, Cherokee, Grand Cherokee i Wrangler. Zajmujemy się także sprzedażą oryginalnych części oraz wysokiej jakości akcesoriów Jeep. Nasi klienci doceniają nasz profesjonalizm, elastyczność oraz kompleksowość naszych usług. Centrum Jeep Śląsk jest częścią Ganinex Gazda Group - największej sieci dealerskiej na Śląsku o wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży samochodów różnych marek.

Nasza wykwalifikowana kadra ze spełnieniem najwyższych standardów obsługi przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu auta: od trafnego wyboru idealnego samochodu, który w pełni będzie odpowiadał Twoim wymaganiom i oczekiwaniom, aż po finalizację transakcji. Nasi doradcy z chęcią przedstawią Ci korzystne sposoby finansowania m.in. kredyty, leasingi czy abonamenty bez wpłaty własnej (również dla nowych przedsiębiorców), które będą perfekcyjnie dopasowane do Twojego budżetu. Kupując samochód w Centrum Jeep Śląsk w Gliwicach nie tylko możesz skorzystać z atrakcyjnych form finansowania, ale także będziesz mógł wykupić ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach. Nasze usługi kierujemy zarówno do klienta indywidualnego, jak i flotowego.

Świetnie wyposażony serwis Jeep w Gliwicach

Nasz Autoryzowany Serwis Jeep w Gliwicach wyróżnia się najwyższą jakością świadczonych usług. Nasi wykwalifikowani mechanicy zajmują się zarówno świadczeniem pełnych usług serwisowych, jak i blacharsko-lakierniczych. Wszystkie przeprowadzone prace wykonywane są zgodnie z restrykcyjnymi normami producenta. Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych oraz wykonywanie przeglądów okresowych w SKP. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje serwisowe, które dedykowane są wyłącznie samochodom marki Jeep.

Pracownicy naszego serwisu Jeep w Gliwicach posiadają aktualną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, a praca z samochodami marki Jeep to ich największa pasja. Mechanicy stale podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu są na bieżąco z obecnymi trendami i innowacjami marki. Potwierdzeniem jakości wykonywanych usług są także liczne certyfikaty. Nasz fachowy zespół, dzięki doskonałej znajomości specyfiki legendarnych SUV-ów jest w stanie odpowiedzieć na wysokie wymagania i oczekiwania ich właścicieli. Zapraszamy do kontaktu!