Centrum Jeep Śląsk

Centrum Jeep Katowice

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem marki Jeep na Śląsku – należymy do Ganinex Gazda Group, prężnie działającej sieci dealerskiej z doświadczeniem w sprzedaży samochodów różnych marek. Pasja w pracy jest dla nas istotna, dlatego też jako miłośnicy amerykańskich SUV-ów specjalizujemy się w sprzedaży samochodów marki Jeep. Działamy na terenie Śląska, a nasz salon znajdziesz w Katowicach.

W Centrum Jeep czekają na Ciebie nowe modele legendarnych SUV-ów. W ofercie dostępne są Jeep: Renegade, Compass, Cherokee, Grand Cherokee oraz Wrangler. Wiele z nich kupisz od ręki w naszym salonie Jeepa w Katowicach i to w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do przeglądania naszych Ofert Tygodnia – to szansa dla klientów, by stać się właścicielem SUV-a prosto z salonu bez przepłacania.

Oczywiście, to nie cała nasza oferta. Zachęcamy również do zgłoszenia się do naszego salonu i serwisu, jeśli szukasz oryginalnych części Jeepa w Katowicach, bądź też akcesoriów od producenta.

Samochody używane i demo - Jeep Katowice

Oferta naszego salonu Jeep w Katowicach jest skierowana nie tylko do osób chcących kupić nowy samochód, ale też dla tych, których interesują używane modele. Doskonałą opcją są auta demonstracyjne. Jeśli szukasz nowego pojazdu w niższej cenie, a nie przeszkadza Ci to, że były one używane podczas testowych jazd, to idealna opcja dla Ciebie. Pamiętaj, że modele są w bardzo dobrym stanie technicznym i mają niewielki przebieg.

Kolejna propozycja dla naszych klientów to zakup używanego samochodu. Auta dostępne w naszej ofercie są dokładnie sprawdzone przez mechaników. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kupujesz pewny pojazd, który posłuży Ci przez lata. Zajrzyj na stronę poszczególnych modeli i przekonaj się samemu, dlaczego Centrum Jeep Śląsk to najlepsza opcja, jeśli chcesz kupić używanego Jeepa w Katowicach.

Serwis Jeep Katowice – zapewniamy wysoki standard usług

Autoryzowane Serwisy Jeep, do których należy Centrum Jeep Śląsk, pracują zgodne z restrykcyjnymi normami producenta. Także u nas znajdziesz wykwalifikowanych mechaników, znających specyfikę legendarnych SUV-ów.

Nasz serwis Jeepa w Katowicach oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych oraz przeglądy okresowe. Co więcej, mamy dla naszych klientów wiele korzystnych promocji serwisowych, dedykowanych wyłącznie pojazdom marki Jeep.

Atrakcyjne formy finansowania

Centrum Jeep to nie tylko sprzedaż i serwis samochodów, ale też atrakcyjne formy finansowania, takie jak kredyt, leasing i abonament bez wpłaty własnej – to opcja dostępna także dla nowych przedsiębiorców. Wybierając nasz salon Jeep w Katowicach, możesz skorzystać z korzystnej oferty oraz wykupić ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach. Do wyboru masz pełne pakiety ubezpieczeniowe, zawierające OC/AC/NNW/GAP.

Oferta naszego salonu skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pomogą Ci wybrać idealny samochód, a także – w razie potrzeby – przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.