Ewolucja designu Cherokee

Nowy Jeep Cherokee to współczesna odsłona ponadczasowego, charakterystycznego design marki Jeep. Mimo nowoczesnego wyglądu nadwozia, znajdziesz w nim odświeżone, kultowe elementy, takie jak siedmiodziałowy wlot powietrza czy nadkola o kształcie trapezu. Co wyróżnia nowego Jeepa Cherokee z salonu na tle jego poprzedników? Te zmiany sprawiają, że nowa wersja prezentuje się dynamicznie, a jej sylwetka zaskakuje płynnością i harmonią. Dodatkowo, dzięki odświeżonemu projektowi maski i wlotów powietrza nowy Jeep Cherokee idealnie wpasowuje się w aktualne trendy stylistyczne. 

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Wnętrze

Wnętrze nowego Jeepa Cherokee zaskakuje wysmakowanym wykończeniem, inspirowanym najbardziej malowniczymi pejzażami świata. We wnętrzu zastosowano ekskluzywne materiały, a chromowane detale podkreślają nowoczesny, a zarazem luksusowy charakter Cherokee. Nowy Jeep Cherokee to również funkcjonalność – znajdziesz w nim podgrzewaną kierownicę obszytą skórą, małe, przemyślane schowki umożliwiające bezpieczne przewożenie elektroniki, a także pojemną przestrzeń bagażową. Całości dopełnia elastyczna konfiguracja siedzeń – z kanapą dzieloną w proporcji 60/40 i przesuwanymi fotelami tylnymi na czele.

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Technologia jutra dostępna już dziś

Technologia pokładowa w nowym Jeepie Cherokee z salonu to połączenie wyjątkowej funkcjonalności z prostotą obsługi. Dzięki systemowi UconnectTM masz pełną kontrolę nad wszelkimi danymi, dotyczącymi pracy pojazdu i podróży. Z jego pomocą połączysz smartfona z samochodem, uzyskasz wskazówki dotyczące trasy czy zapiszesz swoje off-roadowe wyprawy. UconnectTM to również wygodne w obsłudze centrum rozrywki. Podłącz swoją ulubioną muzykę przez port USB, kartę SD lub wejście AUX i wyreguluj jej głośność na ekranie systemu – szybko i wygodnie zadbasz o rozrywkę w trakcie podróży!

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Średnia wielkość, ogromna funkcjonalność

Nowy Jeep Cherokee to SUV klasy średniej o ogromnych możliwościach. Zapewnia wyjątkowy komfort jazdy nie tylko w mieście czy na autostradzie – dzięki niezależnemu przedniemu i tylnemu zawieszeniu doskonale spisuje się również podczas jazdy terenowej. Jeep Cherokee z salonu poradzi sobie w każdych warunkach – jego legendarna zwrotność i trakcja w połączeniu z niezrównaną dynamiką gwarantują bezpieczną i wygodną jazdę niezależnie od pogody czy rodzaju terenu.

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Jazda ze spokojnym umysłem

Postaw na bezpieczeństwo – wybierz Jeepa Cherokee z salonu! Jego konstrukcja wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości zapewnia maksymalną ochronę w razie uderzenia, a nad bezpieczeństwem pasażerów dodatkowo czuwa osiem standardowych, zaawansowanych technologicznie poduszek powietrznych i kurtyn bocznych. Ponadto, w nowym Jeepie Cherokee znajdziesz szereg systemów wspomagających jazdę, takich jak m.in. system stabilizacji (ESC), funkcja monitorowania martwego pola czy system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass