Ewolucja designu Cherokee

Nowego Jeepa® Cherokee w nowoczesnej odsłonie ponadczasowego designu nadwozia wyróżnia solidny, zmodyfikowany przód i tylna pokrywa. Wytwornego i dynamicznego wyglądu, którego nie sposób pomylić, nadają Cherokee udoskonalone przednie lampy premium LED i światła przeciwmgłowe, światła do jazdy w dzień oraz unowocześniony, siedmiodziałowy wlot powietrza wraz z płytą czołową. Nowa maska Cherokee wykonana z lekkiego aluminium sprawia, że jedyny w swoim rodzaju design wlotu powietrza przypominający wodospad w większym stopniu odpowiada najnowszym trendom stylistycznym marki Jeep.

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Wnętrze

Wnętrze Cherokee cechuje się stylem i dopracowaniem nawet najmniejszych szczegółów. Wygodna, podgrzewana kierownica obszyta skórą uprzyjemni zimowe miesiące, a wyjątkowe chromowane detale dopełniają stylizacji wnętrza wyróżniając kierownicę, konsolę centralną, gałkę drążka skrzyni biegów oraz klamki.

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Technologia jutra dostępna już dziś

Kontroluj dane dotyczące pracy pojazdu i podróży dzięki systemowi UconnectTM, który zapewnia stały dostęp do źródeł informacji i rozrywki. Wyreguluj głośność, podłącz kompatybilne urządzenia multimedialne, odtwarzaj muzykę na ekranie UconnectTM poprzez port USB, kartę SD lub wejście AUX. Technologia pokładowa Jeepa® Cherokee jest wyjątkowo funkcjonalna i łatwa w obsłudze.

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Średnia wielkość, ogromna funkcjonalność

Nowy Jeep® Cherokee to średniej wielkości SUV idealnie dostosowany do jazdy terenowej, dzięki niezależnemu przedniemu i tylnemu zawieszeniu. Model ten doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych i terenowych, oferując legendarną dla tej marki trakcję i zwrotność w połączeniu ze znakomitą dynamiką.

Dowiedz się więcej

Jeep Cherokee

Jazda ze spokojnym umysłem

Zaawansowane technologie zaprojektowane w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa tobie i twoim najbliższym w każdej sytuacji. Nowy Jeep® Cherokee wyposażony jest w elektroniczny system stabilizacji (ESC), który wykorzystuje sieć czujników bezpieczeństwa, pomagających w utrzymaniu kontroli nad pojazdem.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass