Wyjątkowy projekt

Nowy Jeep Compass jest najlepszym przykładem na to, że legendarna już marka Jeep cały czas rozwija się i stawia na innowacyjne rozwiązania. Ten model wyróżnia się płynną, aerodynamiczną linią nadwozia, czy atletyczną sylwetką o sportowych liniach. Wyjątkowy projekt sprawia, że samochód idealnie sprawdzi się na ulicach miast, jak i na szlaku.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Doskonałe wnętrze

SUV-y mogą być nadzwyczajne i gwarantować komfortową jazdę. Jeep Compass z salonu zapewnia kierowcy oraz pasażerom przyjemną podróż, niezależnie od tego, jak długo będzie trwać. Zasiądź wygodnie w ergonomicznych fotelach, skorzystaj z innowacyjnych technologii i ciesz się nową jakością jazdy. Ciekawą możliwością jest opcja wyboru spośród dostępnych kolorów foteli wykończonych skórą, dzięki czemu masz wpływ na to, Twój SUV będzie wyglądał w środku.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Innowacyjna technologia

Nowy Jeep Compass zabiera swoich pasażerów w świat inteligentnych i nowoczesnych możliwości. Na wyróżnienie zasługuje nowoczesny system nawigacji Unconnect. Czwarta generacja tego rozwiązania zapewnia Ci bogactwo narzędzi, dzięki którym komunikacja, rozrywka i nawigacja są jeszcze prostsze niż do tej pory.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Trailhawk

Marka Jeep dominuje nie tylko na ulicach miast, ale też w terenie, a nowy Jeep Compass Trailhawk pozwala kontynuować tę tradycję. Jego niespotykane możliwości napędu 4x4 łączą ponadprzeciętną dzielność w terenie z osiągami i komfortem. Mówiąc o modelu Jeep Compass Trailhawk, nie można nie wspomnieć o certyfikacie Trail Rated, który otrzymał ten pojazd. To znak potwierdzający kierowcom to, że samochód doskonale spisuje się nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Auto pomyślnie przeszło testy w aż 5 kategoriach – trakcji, prześwitu, zwrotności, artykulacji zawieszenia oraz głębokości brodzenia.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Bezpieczny Jeep Compass

Jeep Compass z salonu kontynuuje tradycję swoich poprzedników – samochód wciąż jest synonimem solidności i wytrzymałości, która przyniosła popularność marce Jeep. Tu także została wykorzystana wysokiej jakości stal oraz inne zaawansowane materiały konstrukcyjne. To daje Ci pewność, że nowy Jeep Compass ochroni Ciebie i Twoich bliskich w trakcie jazdy. Pojazd wyposażony jest w ponad 70 funkcji związanych z bezpieczeństwem, w tym jeden z najbardziej zaawansowanych systemów, gwarantujący aktywną ochronę z sześcioma poduszkami powietrznymi w standardzie. 

Dowiedz się więcej

Jeep Compass