Wyjątkowy projekt

Jeep® Compass stanowi kolejny etap w projektowaniu pojazdów legendarnej marki Jeep®. Płynne, aerodynamiczne linie nadwozia, atletyczna sylwetka o sportowych liniach tworzą pojazd wyglądający równie pewnie na szlaku jak i na ulicach miast.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Doskonałe wnętrze

Wykonaj krok w przyszłość i doświadcz finezji i elegancji zasiadając w ergonomicznych fotelach. Zapomnij o zwyczajnych SUV-ach. Wnętrze Jeepa® Compassa zostało opracowane z myślą o Twoim komforcie. Doświadcz nowej jakości podróżowania dzięki możliwości wyboru spośród dostępnych kolorów foteli wykończonych skórą oraz przełomowym innowacjom technologicznym.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Innowacyjna technologia

Jeep® Compass zabierze cię w świat inteligentnych i innowacyjnych możliwości. Nowoczesny system nawigacji Uconnect™ czwartej generacji oferuje bogactwo narzędzi zapewniających komunikację, rozrywkę i nawigację.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Trailhawk

Jeep® Compass Trailhawk® został stworzony, aby kontynuować tradycję dominacji marki Jeep® w terenie. Dzięki niespotykanym możliwościom napędu 4x4 potrafi sprawnie łączyć ponadprzeciętną dzielność w terenie z komfortem i osiągami na drodze.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass

Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie

Jeep® Compass podąża wyznaczoną przez poprzedników drogą solidności i wytrzymałości, cech charakterystycznych dla marki Jeep®. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej stali oraz innych zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych Jeep® Compass będzie chronił Ciebie i Twoich najbliższych. Sprostanie temu zadaniu nie będzie stanowić problemu ponieważ wyposażony został w ponad 70 funkcji związanych z bezpieczeństwem, a w tym jeden z najbardziej zaawansowanych systemów aktywnej ochrony z sześcioma poduszkami powietrznymi w standardzie.

Dowiedz się więcej

Jeep Compass