Solidny i pełen godności

Nowy Jeep Grand Cherokee z salonu to wszystko, co najlepsze w samochodach marki Jeep®. Muskularna sylwetka, ikoniczny grill z siedmioma szczelinami i ekskluzywne, przyciągające wzrok lampy LED tworzą spójną, wyrazistą stylistykę obok której nie sposób przejść obojętnie. Grand Cherokee prezentuje się efektownie i dostojnie w każdych warunkach – zarówno podczas przedzierania się przez miejską dżunglę, jak i w trakcie jazdy po bezdrożach. Daj się porwać klasycznemu modelowi ze stajni Jeep!

Dowiedz się więcej

Jeep Grand Cherokee

Wnętrze najwyższej klasy

Niezrównany komfort i styl oraz prawdziwa przyjemność z jazdy – to wyróżniki każdego nowego Jeepa Grand Cherokee z salonu. Model z roku 2019 to odświeżone wnętrze – jeszcze bardziej kunsztowne i wygodne. Wysokiej klasy detale, wstawki z prawdziwego drewna, charakterystyczne, metalowe elementy i fragmenty obszyte skórą Laguna tworzą prawdziwie luksusową przestrzeń, potęgującą przyjemność z podróży. Całości dopełniają miękko wyściełane profile siedzeń i funkcjonalne radio Uconnect, gwarantujące komfortową i przyjemną jazdę wszystkim pasażerom.

Dowiedz się więcej

Jeep Grand Cherokee

Technologia

Nowy Jeep Grand Cherokee z salonu naszpikowany jest najwyższej klasy technologią, dzięki której podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.  Grand Cherokee wyposażone jest w system Uconnect™ najnowszej generacji, konfigurowalny, 7-calowy panel wskaźników z funkcją multiview i system audio klasy premium. Chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim pojazdem? Dzięki usługom Jeep® Mopar Connect przy pomocy smartfona zlokalizujesz swój samochód, zablokujesz lub odblokujesz jego drzwi, a także sprawdzisz poziom paliwa i ciśnienie w oponach.

Jeep Grand Cherokee

TRAIL RATED® TOUGH®

Każdy Jeep® Grand Cherokee Trailhawk® oraz model wyposażony w opcjonalny pakiet Off-Road oznaczony jest emblematem Trail Rated®, oznaczającym, że samochód doskonale spisuje się w różnorodnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Testy Trail Rated obejmują takie aspekty jak przyczepność, prześwit, zwrotność, artykulacja zawieszenia i głębokość brodzenia – a Jeep Grand Cherokee z salonu zdaje je śpiewająco! Nowy model Trailhawk® to prawdziwy król bezdroży, zawdzięczający swoje niezrównane właściwości jezdne zawieszeniu Quadra-Lift®, systemowi Selec-Speed® i Quadra-Drive® II oraz tylnemu mechanizmowi różnicowemu z elektronicznym ograniczeniem poślizgu.

Dowiedz się więcej

Jeep Grand Cherokee

Bezpieczeństwo

Wybierając Jeepa Grand Cherokee z salonu zapewniasz sobie i pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Nowe Grand Cherokee wyposażone jest w ponad 70 standardowych i dodatkowych systemów bezpieczeństwa. Znajdziesz w nim 7 poduszek powietrznych, system wspomagający ruszanie pod górę, kontrolę trakcji, asystenta parkowania równoległego – i wiele więcej! Wsiądź do Jeepa® Grand Cherokee i poczuj się pewnie i bezpiecznie na drodze.

Jeep Grand Cherokee