Solidny i pełen godności

Jeep® Grand Cherokee 2019 dysponuje zdecydowanie najlepszymi cechy, jakie ma do zaoferowania marka Jeep®. Jego muskularne linie podkreślają wyszukany styl i klasę, tworząc samochód gotowy na nocną przejażdżkę po mieście lub jazdę po bezdrożach w ciągu dnia.

Dowiedz się więcej

Jeep Grand Cherokee

Wnętrze najwyższej klasy

Prowadź na drogach za kierownicą któregokolwiek z modeli Jeepa® Grand Cherokee, ciesząc się niezrównanym komfortem i stylem. Wysokiej klasy detale i niezwykły kunszt nadają wyrazu wszystkim zakamarkom wnętrza, które zostało zaprojektowane z myślą o odczuwaniu przyjemności i radości na każdym kroku. Model roku 2019 otrzymał nowy wystrój wnętrza, do którego zalicza się eleganckie radio Uconnect z nawigacją i dotykowym ekranem HD o przekątnej 8,4 cala, nowe wstawki i ramki. Doceń wykonane z prawdziwego drewna wstawki, pakiet charakterystycznych, metalowych elementów wnętrza lub wejdź na inny poziom za sprawą miękko wyścielanych profili siedzeń z kontrastującymi przeszyciami, które podkreślają luksusowe elementy wnętrza obszyte skórą Laguna.

Dowiedz się więcej

Jeep Grand Cherokee

Technologia

Jeep Grand Cherokee

TRAIL RATED® TOUGH®

Emblemat Trail Rated® oznacza, że samochód spisuje się doskonale w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych. Pięć kluczowych aspektów badanych w testach Trail Rated to przyczepność, prześwit, zwrotność, artykulacja zawieszenia i głębokość brodzenia. Emblemat Trail Rated jest umieszczany na Grand Cherokee Trailhawk® oraz na egzemplarzach wyposażonych w opcjonalny pakiet Off-Road.

Dowiedz się więcej

Jeep Grand Cherokee

Bezpieczeństwo

Jeep Grand Cherokee