Nowoczesna wersja ponadczasowego wzornictwa

Dzięki unikalnym detalom nadwozia Jeep® Renegade łączy w sobie tradycyjny styl legendarnej marki z najnowszymi trendami. Przeprojektowany charakterystyczny grill z 7-szczelinowymi wlotami, nowy pas przedni nadwozia, odświeżona paleta kolorów, relingi dachowe oraz - robiące wrażenie po zmroku - oświetlenie Full LED to tylko niektóre elementy nowego stylu Jeepa®.

Dowiedz się więcej

Jeep Renegade - nadwozie

Nowoczesna stylistyka

Wnętrze Nowego Jeepa® Renegade oferuje funkcjonalne rozwiązania przestrzeni bagażowej, dużą ilość przemyślanych schowków, nowocześnie zaprojektowaną konsolę centralną, wysokiej jakości unikatowe wykończenie oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Przestronność i największa w klasie szerokość wnętrza pozwoli Ci w komfortowych warunkach wybrać się wszędzie, gdzie tylko zapragniesz zabierając wszystko, czego potrzebujesz. Pasażerowie tylnej kanapy mają do dyspozycji dodatkowe gniazdo USB, które jeszcze bardziej podwyższa funkcjonalność i komfort podróżowania. Tradycyjny surowy wygląd wnętrza połączony z nowoczesnymi elementami wykończenia i dodatków gwarantuje pasażerom nowy poziom funkcjonalności.

Dowiedz się więcej

Jeep Renegade - wnętrze

Nowy jeep® renegade. Technologia pod kontrolą

Z nowym Jeepem® Renegade wyposażonym w usługi UconnectTMLIVE jazda staje się doświadczeniem, którym chcesz się dzielić ze wszystkimi wokół. Muzyka, rozrywka, portale społecznościowe, wiadomości i mapy oraz wszystkie funkcje Android Auto i Apple CarPlay® zapewnią Ci podróżowanie na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

Jeep Renegade - technologia

Dzielność terenowa potwierdzona certyfikatem TRAIL RATED

Jeep® Renegade Trailhawk® w pełni zasłużenie prezentuje odznakę Trail Rated® oznaczającą, że samochód radzi sobie doskonale w każdych warunkach terenowych. Kontynuuje on tradycję marki, której samochody charakteryzują się legendarnymi zdolnościami terenowymi w kategoriach takich jak : trakcja, prześwit, zwrotność, artykulacja zawieszenia i głębokość brodzenia.

Dowiedz się więcej

Jeep Renegade - Możliwości

Bezpieczny i solidny

Renegade jest wyposażony w standardowe i dostępne na zamówienie elementy z zakresu bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, zaprojektowane tak, aby każda podróż była bezpieczna.

Dowiedz się więcej

Jeep Renegade - technologia