Wygląd zewnętrzny

Na pierwszy rzut oka najnowszy Jeep® Wrangler wygląda znajomo, jednak na każdym kroku, w każdym calu dostrzec można subtelne zmiany i udoskonalenia. Nowy Jeep® Wrangler nadal pozostaje wierny swojemu dziedzictwu i kilkudziesięcioletniej historii, jednocześnie podąża z duchem czasu i pod wieloma względami został unowocześniony. Pozostaje on niezmiennie wierny tradycyjnej formule Wranglera: ikoniczny styl, okrągłe, przednie reflektory, legendarny, siedmioszczelinowy grill inspirowany modelem Jeepa® CJ, płaskie poszerzenia nadkoli, demontowany dach i drzwi oraz łatwo opuszczana przednia szyba.

Dowiedz się więcej

Jeep Wrangler

Wnętrze pełne przygód

Wnętrze nowego Jeepa® Wranglera jest wyrazem śmiałości ducha w idealnym zestawieniu z najlepszą jakością, komfortem, bezpieczeństwem i najnowocześniejszymi sposobami komunikacji. Wsiadaj i przygotuj się na niezwykłe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w twojej pamięci.

Dowiedz się więcej

Jeep Wrangler

Ujażmij przyszłość

Odkryj najbardziej zaawansowanego technologicznie Wranglera wszech czasów. Nowy Jeep® Wrangler jest w pełni wyposażony w najnowsze systemy multimedialne i technologiczną przyszłość. Systemy Uconnect czwartej generacji współpracujące ze smartfonami Apple oraz Android, dotykowy ekran o przekątnej 7,0 lub 8,4 cala z funkcją sterowania dwoma palcami oraz wiele więcej aplikacji uprzyjemniających każdą przygodę.

Dowiedz się więcej

Jeep Wrangler

Trail Rated

Od jazdy terenowej do miejskich przygód. Nie istnieją przeszkody, którym nowy Jeep® Wrangler nie potrafiłby stawić czoła. Z nowymi, mocnymi silnikami i zwiększonym prześwitem, jego niezrównane możliwości zawsze pozwolą utrzymać stabilność i podążać własną nie wytyczoną drogą.

Dowiedz się więcej

Jeep Wrangler

Najbezpieczniejsza droga do przygody

Nowy Jeep® Wrangler jest w pełni wyposażony w dostępne w standardzie i opcjonalnie funkcje bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, zaprojektowane, abyś mógł z całym spokojem cieszyć się jazdą w dowolnym terenie i w każdych warunkach.

Dowiedz się więcej

Jeep Wrangler