Centrum Jeep Śląsk

Serwis Jeep

Autoryzowane Serwisy Jeep® na Śląsku.

ASO Jeep® w Katowicach, Gliwicach i Pszczynie oferuje nową jakość usług serwisowych i blacharsko-lakierniczych.

Autoryzowane Serwisy Jeep® pracują zgodnie z restrykcyjnymi normami producenta, zapewniając najwyższy poziom usług. Zatrudnieni tu mechanicy to certyfikowani specjaliści i prawdziwi pasjonaci marki Jeep®, którzy doskonale znają nie tylko specyfikę legendarnych SUV-ów, ale również wyjątkowe potrzeby ich właścicieli.

Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych oraz wykonywanie przeglądów okresowych w SKP. Umożliwiamy skorzystanie z wielu korzystnych promocji serwisowych, dedykowanych wyłącznie samochodom Jeep®. Zobaczysz, że oczekiwanie na auto może być przyjemne.

Aktualne promocje serwisowe

Jeździsz Jeepem? Umów się na bezpłatny serwis pogwarancyjny w ramach akcji serwisowej, finansowanej przez markę Jeep®. Możemy wykonać przegląd Twojego Jeepa, naprawę czy wymianę części. Zobacz, czy kwalifikujesz się do akcji:

Sprawdź czy twój jeep jest objęty bezpłatną akcją serwisową

Dowiedz się więcej

Serwis Jeep

Jestem zainteresowany

Klienci o naszych serwisach

Marzena Piędzioch
18.07.2018
Szybka i miła obsługa.
Eugeniusz Błonkała
12.03.2018
Barbara Przybysz
09.02.2018
Jestem bardzo zadowolona z obsługi , jasne odpowiedzi , komunikatywność na 6 , obsługa super . DZIEKUJE :)
Maciej Spietzberg
05.12.2017
+ Polecam ASO Alfa Romeo w katowicach, fachowa i miła obsługa, oraz dobre ceny. - Odradzam natomiast wizytę w gliwickim oddziale, nieprzyjemna obsługa w serwisie, naciąganie na cenach części, wymiana sprawnych elementów silnika za które oczywiście trzeba zapłacić.
Łukasz Osyra
08.11.2017
Jestem bardzo zadowolony :) w Pszczynie kupiłem 2 auta Jeepa i Fiata 500x dla żony, ogólnie bardzo profesjonalna obsługa zarówno podczas sprzedaży jak i po kupnie podczas serwisu wszystko zrobione jak należy. Mogę śmiało polecić i każdej osobie która ze mną rozmawia o kupnie Jeepa polecam ten salon :D
Łukasz Cieślik
09.09.2017

Skontaktuj się z nami

Piotr Kucharczyk
Piotr Kucharczyk
Kierownik sprzedaży
Piotr Muszalski
Piotr Muszalski
Specjalista ds. Sprzedaży
Sylwia Ryguła
Sylwia Ryguła
Specjalista ds. Sprzedaży
Anna Kowalczyk
Anna Kowalczyk
Specjalista ds. Sprzedaży